Крута зручна та компактна стійка для подарункових і побажальних листівок, а так само супутніх товарів. Стійка знімна зі штатива, обертається на великому підшипнику, конструкція гарного збирання. Сам штатив на колесах і за потреби переміщається з легкістю. Дуже зручна та практична в торгівлі річ. Спитуйте.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Накопичувач | Відкритий |
| Форма вітрини/вітрини | Кругла |
| Тип вітрини | Острівна |
| Тип прилавку | Прилавок вітрина (відкрита) |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 520 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Висота | 1720 мм |
| Висота накопичувача | 110 мм |
| Довжина | 125 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴






