Оригінальне виконання холодильної шафи дуже вдале, агрегат працює тихо, без сторонніх нарікань і звуків. Шафа швидко виходить в заданий режим по температурі, у плані виконання робіт по обслуговуванню провелась діагностика. Холодильна шафа Інтер Тон якісна і надійна. запитуйте.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Інтер-П |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 500 Вт |
| Призначення | Для риби, Для тіста, Для десерту, Для молочних продуктів, Для суші, Для ковбасних виробів, Для салатів, Для сирів, Для піци, Для напоїв, Для квітів, Для фруктів |
| Кліматичний клас | SN |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 1800 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість полиць | 4 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 000 ₴






