Холодильна шафа з самодоводного механізму дверей, надійний і ефективний, ідеальна для будь-якої продукції, внутрішня обшивка ціла, має чудовий вигляд, як нова, зовнішній стан гарний. Доречний холодильної системи, охолодження чудове, оскільки обладнання, пропоноване нашою компанією, перепровірене майстрами та працює на всі 100. Чудовий рідкісний примірник виділить ваш магазин серед інших торгових точок, Спрасуйте та купуйте.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bolarus |
| Країна виробник | Польща |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Максимальна робоча температура | 2 град. |
| Мінімальна робоча температура | 8 град. |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 700 Вт |
| Призначення | Для риби, Для тіста, Для десерту, Для молочних продуктів, Для суші, Для ковбасних виробів, Для салатів, Для сирів, Для піци, Для напоїв, Для квітів, Для фруктів |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1400 мм |
| Ширина | 740 мм |
| Висота | 1930 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 1100 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 000 ₴






