Акуратненька, обслужена без вад. Перевага вітрини полягає у викладанні 500 мм плюс полиця 240 мм, металева стільниця, бокс для продуктів просто шикарний, викладка виготовлена під нахилом для гарної видимості, просто чудовий варіант холодильної гастрономічної вітрини. Спитуйте.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | РОСС |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Максимальна робоча температура | 2 град. |
| Мінімальна робоча температура | 8 град. |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 350 Вт |
| Призначення | Для риби, Для тіста, Для десерту, Для молочних продуктів, Для суші, Для ковбасних виробів, Для салатів, Для сирів, Для піци, Для напоїв |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1300 мм |
| Ширина | 850 мм |
| Висота | 1260 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня ширина | 500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 000 ₴








