Холодильні гірки Росс одні з найвідоміших і найпоширеніших. На вигляд гірка як нова, всі комплектуючі заводські, працює бездоганно ідеально. Гірка з нічною енергоощадною шторкою. Холодильні гірки Росс одні з найвідоміших і найпоширеніших. Потрібні в магазинах само обслуговування для реалізації харчових продуктів і тривалого зберігання продуктів, що швидко псуються. Рекомендуємо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | РОСС |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильна гірка |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 3 град. |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 2000 Вт |
| Призначення | Для риби, Для десерту, Для молочних продуктів, Для суші, Для ковбасних виробів, Для салатів, Для сирів, Для піци, Для напоїв, Для квітів, Для фруктів |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1400 мм |
| Ширина | 850 мм |
| Висота | 1950 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 000 ₴






