У виготовленні вітрина має оригінальну форму та строгий класичний дизайн із частинками яскравих вставок. Привабливий зовнішній стан, незвичайна конфігурація та сучасний вигляд форми оглядового скла (так званий у народі куб) не єдина перевага. Прилавок працює просто шикарно, є підігрівання скла, тени від тайки та бокси-запасники для товару. Вітрина завдовжки 2,4 м має цілісний металевий каркас з елементами неіржавких частинок, такі екземпляри підходять для продажу м'яса та риби, а також гастрономічної продукції. Огляд товарів ідеальний, викладка також неіржавка під нахилом уперед. Гарний вибір, спрашуйте.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 1 град. |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 950 Вт |
| Призначення | Для риби, Для м'яса, Для тіста, Для десерту, Для молочних продуктів, Для суші, Для ковбасних виробів, Для салатів, Для сирів, Для піци, Для напоїв, Для квітів, Для фруктів |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Кліматичний клас | SN |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2400 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Висота | 1260 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня ширина | 710 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 000 ₴








