Зручні слайсери Bizerba полегшать і прискорять роботу гастрономічного відділу. Надійна професійна техніка просто незамінна в продуктових магазинах. Слайсера пройшли ретельну перевірку, товщина нарізки становить регулювання до 24 мм. Спитуйте.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bizerba |
| Країна виробник | Італія |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини, Харчова промисловість |
| Матеріал | Алюміній |
| Номінальна споживана потужність | 500 Вт |
| Вид обладнання | Ручний слайсер |
| Подача продукту | Ручна похила |
| Заточуючий пристрій | Так |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Стан | Вживані |
| Габаритные размеры и параметры нарезки | |
| Товщина нарізки | 24 мм |
| Розміри | |
| Діаметр ножа | 330 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 000 ₴





