Льодогенератор просто в чудовому стані, бункер рідної, використовують таку техніку для виготовлення лускатого льоду для ледо столу (що також є в наявності). Робоча продуктивність цієї машини 250 кг. на добу, цього досить, для того, щоб заповнювати до п'яти столів без охолодження завдовжки 2 м. Італійський льодогенератор надзвичайно надійний і абсолютно не вибагливий, простий у використанні. Спитуйте.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brema |
| Країна виробник | Італія |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Для бару |
| Вид льоду | Лускатий |
| Максимальна продуктивність | 250 кг |
| Можливість підключення до водопроводу | Так |
| Тип охолодження | Водяний |
| Матеріал | Пластик |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 1050 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 940 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Висота | 1820 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 68 000 ₴







