Обробний стіл має довжину 1,6 м. Оптимізований тим, що має бортик від стіни заввишки 80 мм і нижню полицю для зручності в роботі. Стіл ідеальний для будь-яких робіт: оброблення їжі, встановлення додаткового кухонного обладнання тощо. Є також столики та мийки інших варіантів різних розмірів. Телефонуйте, питайте.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | Пристінний |
| Матеріал стільниці | Нержавіюча сталь |
| Конструкція столу | Суцільнозварна |
| Матеріал каркаса столу | метал |
| Полиця під стільницею | 1 (шт) |
| Тип полиці | Цілісна |
| Призначення | Для обробки та оброблення харчових продуктів |
| Тип меблів | стіл |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1600 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 830 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 240 ₴






