Мийки двосекційні з об'ємом однієї ванни 65 літрів, отвори під сливи та крани стандартні. Сама мийка виготовлена з неірж. сталі, корпус металевий, але оброблена спеціальним засобом Антиіржавки та пофарбована Антикорозійним ґрунтом для того, щоб у разі постійного контакту з водою метал не іржав довгий час. Зручні мийки такого формату завдяки відповідним розмірам і глибоким мийкам. Для виробництва або для магазинних столових кухонь цей варіант підійде якраз. Спитуйте в наявності є вибір.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Конструкція мийки | Двочашева |
| Тип встановлення мийки | Накладна |
| Отвір під змішувач | Так |
| Вага | 30 кг |
| Стан | Вживані |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 300 мм |
| Ширина мийки | 600 мм |
| Висота мийки | 840 мм |
| Довжина мийки | 1200 мм |
| Ширина чаші мийки | 430 мм |
| Довжина чаші мийки | 540 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 600 ₴







