Стіл для виставки риби на льоду регульований по висоті неіржавких опора, а також ставиться пол різні кути нахилу до покупцеві. Бортик столика заввишки 80 мм. Сама по собі викладка приподнята над площиною у такий образом передбачає сливи талою води в двох кутах. Викладка для риби на льоду отлично має вигляд и не має вад. Столики таких форматів передбачають періодична поповнення льоду з ледогенератора. Спитуйте є вибір.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | Острівний |
| Матеріал стільниці | Нержавіюча сталь |
| Конструкція столу | Збірно-розбірна |
| Матеріал каркаса столу | Нержавіюча сталь |
| Полиця під стільницею | Не передбачена |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Тип меблів | стіл |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Висота | 800 мм |
| Вага | 85 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 000 ₴








