Якість та стан стелажів на вищому рівні. Стелажі Модерн хоч і б/у, але їх легко можна прийняти за нові (без перебільшення). Стелажі мають зручну конфігурацію з викладання товарів на полиці. Дві нижні яруси полиць завширшки 500 мм. середня полиця 400 мм і верхні дві по 300 мм. До комплекту на одну секцію входить 4 бортики, які ви бачите на фото. Купуйте практично нові торговельні стелажі за ціною б/у Спрашуйте.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модерн |
| Країна виробник | Польща |
| Вид стелажа | Стелаж пристінний (односторонній) |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Максимальне навантаження на одну полицю | 70 кг |
| Максимальне навантаження на всю конструкцію | 350 кг |
| Тип полиць | Похилі, Прямі |
| Призначення стелажа | Для непродовольчих товарів, Для продовольчих товарів, Для алкогольних напоїв, Універсальний, Для побутової хімії, Мультимедійний, Для друкованої продукції (книги, журнали, газети), Для одягу, Для взуття, Для галантереї, Для іграшок, Для спорттоварів, Для парфумерії, Для косметики, Для електропобутових приладів |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стелажа | 1000 мм |
| Глибина стелажу | 580 мм |
| Висота стелажа | 1960 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 100 ₴/пог.м







