Гарна, якісна, унікальна у форматі та за потужністю вітрина завдовжки 1850 мм. Заморожує товари до -20 °C. Температура регульована від максимальної 0 °C. Така морозильна вітрина може зберігати м'ясо, рибу, заморожені продукти й навіть морозиво. Якість матер'яку, безумовно, верхня частина корпусу виготовлена з неіржавкої сталі. Спитуйте.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Морозильна вітрина |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів, Для демонстрації і продажу товарів |
| Призначення | Для риби, Для м'яса, Для тіста, Для морозива |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 650 Вт |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1850 мм |
| Ширина | 1100 мм |
| Висота | 1300 мм |
| Вага | 120 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 000 ₴








