Холодильне обладнання Інтер широко поширене в торгівлі, обладнання надійне та просте в експлуатації. Якість роботи та зовнішній стан безумовно гарний. Корисний об'єм холодильної шафи Інтер (501) має 370 L. Шафи вважаються середньо температурними з регулюванням внутрішньої температури від +2 до +10 °C. але деякі досить потужні, щоб опускати температуру до 0 °C. Це свідчить про якість холодильної системи від виробника. Спитуйте та купуйте.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кліматичний клас | SN |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 1970 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Максимальна робоча температура | 2 |
| Мінімальна робоча температура | 8 |
| Номінальна споживана потужність | 370 |
| Довжина | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 000 ₴








