
Холодильна вітрина Риба на льоду б у 1,8 м.
24 000 ₴
- Під замовлення
Відправка з 11 квітня 2026+380 (96) 077-27-76
Сергей- +380 (95) 203-36-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для того, щоб ефективно, швидко та якісно пропонувати людям гарну свіжу рибу, вам знадобиться відповідна для цього техніка. Риба на льоду має бути з оглядовою викладкою для покупця, добре тримати задану температуру та зручною в доступі, а також функціональною в роботі. Трикутна форма фронтальної частини зручна для засинання льоду на робочу поверхню та огляду товарів. У нижній частині вітрини є додатковий охолодний бокс. Злив конденсату з випарника, утилізації води з талого льоду на диспозиції та з боксу з'єднаний в один висновок, який можна під'єднати до каналізації або користуватися звичайним лотком. Вітрина холодна (риба на льоду) перевірена майстром і чудово працює. Спитуйте.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Морозильна вітрина |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Призначення | Для риби, Для м'яса, Для тіста, Для десерту, Для молочних продуктів, Для суші, Для ковбасних виробів, Для напівфабрикатів, Для салатів, Для сирів, Для піци, Для напоїв |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 650 Вт |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1800 мм |
| Ширина | 920 мм |
| Висота | 1200 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня ширина | 530 мм |
| Температурний режим | |
| Мінімальна робоча температура | 0 |
| Максимальна робоча температура | 8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 000 ₴








