
Візки торгові покупські б у VIZ-012-3107, візки 107 літрів б у
2 500 ₴
- В наявності
+380 (96) 077-27-76
Сергей- +380 (95) 203-36-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Візки б/у, але за станом не злі, чисті та доглянуті. Ціну пропонуємо за візок із комплектуючими (дитяче сидіння, ручка, передні відбійники) рідними б/у, можемо ще запропонувати ті ж візки, але з новим набором комплектуючих, ціну буде на 150 грн дорожче. Колеса очищені, чудово працюють. Спитуйте.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Метал |
| Діаметр коліс | 100 мм |
| Кількість поворотних коліс | 4 шт. |
| Максимальне навантаження на всю конструкцію | 70 кг |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 820 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Висота | 1020 мм |
| Вага | 18 кг |
| Об`єм | 100 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 500 ₴








