
Покупці візка для магазинів і супермаркетів VIZ — BT 080 — 1 S б/у
2 500 ₴
- В наявності
+380 (96) 077-27-76
Сергей- +380 (95) 203-36-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Середнього формату торгові візки з об'ємом кошика 80 Літров мають чудовий вигляд у торговому залі. Оптимальні розміри візків дають змогу їм легко курувати за залом, вдало входити в повороти та швидко переміщатися. Прекрасного стану візка можна придбати в іншому кольорі, ціна тоді буде більшою на 150 грн за один візок, але комплектуючі нові. Спитуйте
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Діаметр коліс | 70 мм |
| Кількість поворотних коліс | 4 шт. |
| Максимальне навантаження на всю конструкцію | 70 кг |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Висота | 900 мм |
| Вага | 18 кг |
| Об`єм | 80 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 500 ₴





