
Візки покупські для супермаркету Viz-BT 080-2S б/у
2 500 ₴
- В наявності
+380 (96) 077-27-76
Сергей- +380 (95) 203-36-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тележки Viz-BT 080-2S широко застосовуються в роботі на великих і малих торгових майданчиків. Місткі та не дуже об'ємні в габаритах оптимально підходять як середній розмір у користуванні будь-яких майданчиків. Щодо якості виготовлення то корпусу цілі поворотні колеса їздять чудово, а ручки можна замінити на нові під колір вашого інтер'єру за недорого. Спитуйте.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Метал |
| Колір | Синій |
| Діаметр коліс | 10 мм |
| Кількість поворотних коліс | 4 шт. |
| Максимальне навантаження на всю конструкцію | 70 кг |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Висота | 900 мм |
| Вага | 18 кг |
| Об`єм | 80 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 500 ₴








