
Покупці торговельні візки для супермаркету ViZ-В 80 L б/у
2 500 ₴
- В наявності
+380 (96) 077-27-76
Сергей- +380 (95) 203-36-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Міцні візка ViZ-В мають частий попит, ця модель за конфігурацією та розмірами вважається оптимальною в плані користування. Ручки візків білого кольору, але за бажанням покупця можемо замінити на інші (нові), вартість заміни кольору на новий 150/200 грн. комплект, залежно від кількості шт. візків під час замовлення. З новими ручками вигляд просто дивовижний і вони дійсно мають вигляд як нові. Візки обслужені, чисті та привабливі на вигляд, обладнані також як бачите сидіння для дітей. Спитуйте.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Метал |
| Колір | Білий |
| Діаметр коліс | 90 мм |
| Кількість поворотних коліс | 4 шт. |
| Максимальне навантаження на всю конструкцію | 70 кг |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Висота | 960 мм |
| Вага | 18 кг |
| Об`єм | 80 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 500 ₴







