Довжина вітрини актуальна для встановлення в маленьких приміщеннях, а викладка завглибшки 800 мм. для реклами продуктів у максимальному обсязі. Модель вітрини Cryspi Prima вважається вдалою за комплектуючими, а також має великий і привабливий вигляд бочкоподібних фронтальних дутих скел із великим радіусом. За такої конфігурації плафон освітлення трохи зміщений до боку продавця й огляд товарів вдало освітлюється й має прекрасний вигляд. Сучасний стиль, компактність і надійність головні з переваг цієї позиції. Спитуйте.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Призначення | Для риби, Для тіста, Для десерту, Для молочних продуктів, Для суші, Для ковбасних виробів, Для салатів, Для сирів, Для піци, Для напоїв |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 500 Вт |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1300 мм |
| Ширина | 1150 мм |
| Висота | 1300 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня ширина | 760 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 000 ₴









