Хто б міг подумати, що холодильна шафа COLD SW-1400 корисним об'ємом 1400 Л споживає всього то 700 Вт на годину? Це пояснюється правильним розрахунком холодильної системи, міцністю й термостійкістю корпусу, а також мінімальною пропускною здатністю тепла всередину робочого об'єму камери. Самі двері купе виготовлені максимально надійно та дуже зручна під час відкривання/закривання шафи, ходить дуже легко. Спитуйте.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cold |
| Країна виробник | Польща |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 700 Вт |
| Призначення | Для риби, Для м'яса, Для тіста, Для десерту, Для молочних продуктів, Для суші, Для ковбасних виробів, Для салатів, Для сирів, Для піци, Для напоїв, Для квітів, Для фруктів |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1450 мм |
| Ширина | 660 мм |
| Висота | 2000 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 000 ₴







