Обладнання для продажу гастрономічних та інших товарів із умовою зберігання в діапазоні регульованого температурного режиму від +2 до 8 С має мати відповідні основні параметри безпосередньо притаманні в цій холодильній вітрині Технохолод Невада ПВХС 2. Перше найголовніше для реалізації це ширина викладання диспозицію, Технохолод Невада має викладку 800 мм. Другий чинник — це охолоджувані бокси, в яких (для найкращого збережність товарів) температура зберігання нижча, ніж на викладці. Ще один чинник неіржавка або ж гранітна зручна для роботи стільниця, яка дасть змогу продавцю обробляти їжу та відпускати клієнтів швидше. Вітрини такого плану завжди цінувалися у сфері продажу харчових продуктів, саме Невада донині має доступну ціну для всіх охочих. Спитуйте.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технохолод |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Максимальна робоча температура | 2 град. |
| Мінімальна робоча температура | 8 град. |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 650 Вт |
| Призначення | Для риби, Для м'яса, Для тіста, Для десерту, Для молочних продуктів, Для суші, Для ковбасних виробів, Для салатів, Для сирів, Для піци, Для напоїв, Для квітів, Для фруктів |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 1150 мм |
| Висота | 1250 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня ширина | 800 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 500 ₴







