Зручний в експлуатації будь-якої сфери діяльності стелажі острівні (двобічні) у чудовому (як на б/у) стані. Рентабельність таких стелажів полягає в широкій місткості товарних позицій, комплектація полиць пропонується стандартна, розташування ялинкою, нижні дві полиці по 600 мм. середня 500 мм і верхні дві по 400 мм. Але охочих можемо запропонувати додаткові ряди полиць на цей стелаж. Спитуйте, торгові острівні стелажі в гарній якості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Torpal |
| Країна виробник | Україна |
| Вид стелажа | Стелаж острівний (двосторонній) |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Максимальне навантаження на одну полицю | 70 кг |
| Тип полиць | Похилі, Прямі |
| Призначення стелажа | Для непродовольчих товарів, Для продовольчих товарів, Для алкогольних напоїв, Універсальний, Для побутової хімії, Мультимедійний, Для друкованої продукції (книги, журнали, газети), Для хлібобулочних виробів, Для одягу, Для взуття, Для галантереї, Для іграшок, Для спорттоварів, Для парфумерії, Для косметики, Для електропобутових приладів |
| Спосіб викладки товару | На полицях |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стелажа | 920 мм |
| Глибина стелажу | 1360 мм |
| Висота стелажа | 2300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 600 ₴/пог.м







