
Холодильна глусна шафа Polair CM107-S б/у
16 500 ₴
- Під замовлення
Відправка з 11 квітня 2026+380 (96) 077-27-76
Сергей- +380 (95) 203-36-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гарна шафка тим, що герметична, через це чудово тримає заданий середньо температурний режим і добре зберігає товари. Динаміка роботи холодильної шафи ефективна за закритого положення дверей, коли двері відкриті вентилятор зупиняється для того, щоб не вигнати холод із камери. Що стосується викладки, то це колосально велика площа на 5 рівнів 650 х 500 мм. для об'єму 700 літрів. Злив конденсату міститься ззаду, його можна вивести в окрему ємність або ж у каналізацію. Чудова техніка рекомендуємо. Спитуйте.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 700 Вт |
| Призначення | Для квітів, Для напоїв, Для фруктів, Для риби, Для м'яса, Для тіста, Для десерту, Для молочних продуктів, Для суші, Для ковбасних виробів, Для салатів, Для сирів, Для піци |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Виробник | Polair |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Висота | 1960 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 500 ₴







