Білі стелажі Модерн чудової якості заввишки 1,5 м. на п'ять рівнів полиць із викладкою по 400 мм. довжина однієї секції 660 мм. Якщо укомплектувати торговий зал пристінними та острівними, тобто ще аналогічний варіант двостороннього стелажа. Фото обладнання реальні, стан комплектуючих чудовий. Спитуйте.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид стелажа | Стелаж пристінний (односторонній) |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Максимальне навантаження на одну полицю | 80 кг |
| Тип полиць | Прямі |
| Призначення стелажа | Для алкогольних напоїв, Для побутової хімії, Для галантереї, Для іграшок, Для косметики, Для непродовольчих товарів, Для взуття, Для одягу, Для парфумерії, Для друкованої продукції (книги, журнали, газети), Для продовольчих товарів, Для спорттоварів, Для електропобутових приладів, Мультимедійний, Універсальний |
| Спосіб викладки товару | На полицях |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стелажа | 660 мм |
| Глибина стелажу | 500 мм |
| Висота стелажа | 1500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴/пог.м






