Просто ідеальні за конструкцією й конфігурацією торгові стелажі Модерн. Комплектацію полиць можна замовити на всі полиці по 500 мм. подіум для широкої викладки 800 мм. Висота — 2,05 м. Обладнання торгове, професійне, є бортики обмежувачі, у продажу як окрема позиція. Стелажі чудові за всіма параметрами найоптимальніші. Спитуйте.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид стелажа | Стелаж пристінний (односторонній) |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Максимальне навантаження на одну полицю | 80 кг |
| Тип полиць | Прямі |
| Призначення стелажа | Для алкогольних напоїв, Для побутової хімії, Для галантереї, Для іграшок, Для косметики, Для непродовольчих товарів, Для взуття, Для одягу, Для парфумерії, Для друкованої продукції (книги, журнали, газети), Для продовольчих товарів, Для спорттоварів, Для електропобутових приладів, Мультимедійний, Універсальний |
| Спосіб викладки товару | На полицях |
| Тип | Стелаж |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стелажа | 1010 мм |
| Глибина стелажу | 900 мм |
| Висота стелажа | 2050 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴/пог.м






