Металеві стелажі чудової якості з конструкцією складання на пазових кріпленнях. Кожна секція стелажу завдовжки 660 мм і 1010 мм заввишки 1500 мм і 2050 мм. Стан незаперечно чудовий. У продажу за зазначеною ціною стелаж пропонується як метр погінний, вартість стійки, яка містить лінію 400 грн. В асортименті до цих стелажів є також обмежувачі для товару. Чудові на вигляд і надійні за конструкцією стелажі слугуватимуть вам довгі роки. Спитуйте
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид стелажа | Стелаж пристінний (односторонній) |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Максимальне навантаження на одну полицю | 80 кг |
| Тип полиць | Прямі |
| Призначення стелажа | Для алкогольних напоїв, Для побутової хімії, Для галантереї, Для іграшок, Для косметики, Для непродовольчих товарів, Для взуття, Для одягу, Для парфумерії, Для друкованої продукції (книги, журнали, газети), Для продовольчих товарів, Для спорттоварів, Для електропобутових приладів, Мультимедійний, Універсальний |
| Спосіб викладки товару | На полицях |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стелажа | 1010 мм |
| Глибина стелажу | 860 мм |
| Висота стелажа | 2050 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 600 ₴/пог.м





