Торгові полиці (стелажі) Модерн зручні тим, що їх за потреби можна доукомплектувати як новими, так і б/у комплектуючими. Модерновські стелажі найпоширеніші у використанні, зручні вони ще тим, що вважаються універсальними завдяки міцним поличкам із ребрами жорсткості, можливістю ставити бортики обмежувачі по всіх сторонах на полицях і регулюванням полиць під нахилом. Оптимальні для будь-якої торгівлі стелажі дійсно в чудовому стані. Спитуйте
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модерн |
| Країна виробник | Україна |
| Вид стелажа | Стелаж пристінний (односторонній) |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Максимальне навантаження на одну полицю | 80 кг |
| Тип полиць | Прямі |
| Призначення стелажа | Для алкогольних напоїв, Для побутової хімії, Для галантереї, Для іграшок, Для косметики, Для непродовольчих товарів, Для взуття, Для одягу, Для парфумерії, Для друкованої продукції (книги, журнали, газети), Для спорттоварів, Для електропобутових приладів, Мультимедійний, Універсальний |
| Спосіб викладки товару | На полицях |
| Тип | Стелаж |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стелажа | 1330 мм |
| Глибина стелажу | 620 мм |
| Висота стелажа | 2100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴/пог.м







