Найчудовіше й найоптимальніше холодильне обладнання за призначенням для зберігання в охолодженому стані води, пива, а також інших алкогольних і безалкогольних напоїв безперечно є холодильні шафки Cold Master (SEG). Шафи італійського виробника компактні та ефективні, мають дивовижний вигляд, працюють дуже тихо. Холодильні шафки SEG Найзручніший варіант для малих і великих закладів. Спитуйте.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Торгові магазини, Вулична торгівля |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 320 Вт |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 2050 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 000 ₴








