
Торгові покупцеві візки VIZ-012-2 (80) L б у
2 500 ₴
- В наявності
+380 (96) 077-27-76
Сергей- +380 (95) 203-36-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
VIZ-012-2 (80) L міцні та якісні в складанні торговельні візки. Надійні Італійські покупські торгові візка корисним об'ємом на 80 Л. зручні в роботи на складі, тому що вони місткі, легко керовані та мають гарну прохідність. Стан візків гарний, попри те, що обладнання б/у колеса чудово їздять і повертають. Для торгового залу тележки підходять також ідеально як для складських робіт. Надійне Італійське обладнання слугуватиме Вам у задоволення на довгі роки. Спитуйте.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wanzl |
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр коліс | 100 мм |
| Кількість поворотних коліс | 4 шт. |
| Максимальне навантаження на всю конструкцію | 80 кг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 840 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 970 мм |
| Об`єм | 80 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 500 ₴




