Механічний турнікет встановлений біля входу або якого приміщення, чи то торговий зал магазину, чи то прохідна в офісну будівлю, говорить людині про якість сервісу. Турнікети також слугують для контролю вхідних і вихідних людей для кращого контролю охоронної системи, а також для зручності відвідувачів як орієнтиром руху. Стан механічних турнікетів видно на фото (дуже добре) всі робочі. Спитуйте.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wanzl |
| Країна виробник | Італія |
| Тип пристрою | Роторний напівростовий |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип приводу | Механічний |
| Ширина проходу | 59 мм |
| Загальні | |
| Довжина | 1360 мм |
| Висота | 1080 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 000 ₴








