Стелажі без задніх стінок дуже прості в складки, стійки кріпляться між собою за допомогою розпірок на 8 болтів, після чого укомплектовуються кронштейнами з полицями. Такий стелаж дуже зручний для виїзних торгових точок. Стелажі не закривають стіни магазину, для приміщень із гарним ремонтом рекомендуємо розглянути цей вид обладнання. Стелажі без задніх стінок можна ставити в лінію як звичайні стелажі й окремо, є секції завдовжки 1350 мм і 950 мм. Кінцева стійка 400 грн. Незвичайні торговельні стелажі міцні в конструкції та зручні в роботі. Спитуйте.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модерн |
| Вид стелажа | Стелаж пристінний (односторонній) |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Максимальне навантаження на одну полицю | 80 кг |
| Тип полиць | Прямі |
| Призначення стелажа | Для алкогольних напоїв, Для побутової хімії, Для галантереї, Для іграшок, Для косметики, Для непродовольчих товарів, Для взуття, Для одягу, Для парфумерії, Для друкованої продукції (книги, журнали, газети), Для продовольчих товарів, Для спорттоварів, Для електропобутових приладів, Мультимедійний, Універсальний |
| Спосіб викладки товару | На полицях |
| Тип | Стелаж |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стелажа | 1350 мм |
| Глибина стелажу | 860 мм |
| Висота стелажа | 1830 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴/пог.м






