Вітрина з найширшою подіумною викладкою, виготовлена під сучасні стандарти. Чудовий вигляд холодильної вітрини з гнутіми фронтальними склами зацікавить ваших відвідувачів до придбання товарів із її викладки, вітрина холодильна Cryspi Gamma не тільки послугує на користь своєму господареві, а також буде частиною прикрашування торгового зала. Безпрограшний варіант гастрономічної холодильної вітрини забезпечить також місткість багатьох позицій на викладку (1720 х 760) мм. а також в об'ємні охолоджувальні бокси. Підтримує регульований температурний режим (+3:+8) С. Чудовий варіант. Спитуйте.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Торгові магазини, Вулична торгівля |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Призначення | Для десерту, Для ковбасних виробів, Для молочних продуктів, Для напоїв, Для піци, Для риби, Для салатів, Для суші, Для сирів |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 650 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1840 мм |
| Ширина | 1100 мм |
| Висота | 1310 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня довжина | 1720 мм |
| Внутрішня ширина | 760 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 500 ₴








