Зазвичай одне і два дверні глухі шафки даних форматів використовують в промислових місцях громадського харчування і за годину ними користуються на кухні, , але саме цей варіант холодильної шафи матиме гордий та доречний вигляд як у підсобці так і в залі як сховище для свіжих продуктів. Холодильник Cold S-700 вижене своїх 0 С, водночас тихо працює та має дивовижний вигляд. Найкращого та надійнішого варіанту з аналогів важко уявити. Спитуйте.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cold |
| Країна виробник | Польща |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Торгові магазини, Вулична торгівля |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Призначення | Для десерту, Для ковбасних виробів, Для молочних продуктів, Для м'яса, Для напоїв, Для піци, Для риби, Для салатів, Для суші, Для сирів, Для тіста |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 400 Вт |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 820 мм |
| Ширина | 720 мм |
| Висота | 2000 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 500 ₴








