Настільний марміт для теплих страв на 4 ємності має чудовий вигляд, корпус виробу з неіржавкої сталі. Робоча поверхня з боку покупця закрита склом, що запобігає потраплянню пилу в гастрономічні ємності. За потребами покупця самі гастрономічні ємності зазначимо нові, ціна за 4 штуки 1000 грн. стан дійсно чудовий, як на фото, повноцінно робочий. Верхня поличка дуже зручна для видавання теплої приготованої їжі. Спитуйте.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 22 кг |
| Номінальна споживана потужність | 1.5 кВт |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Торгові магазини, Вулична торгівля |
| Вид обладнання | Марміт |
| Призначення | Для перших страв |
| Джерело живлення | Електрика |
| Принцип работы ТЭНов | На водяній бані |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Кількість ємностей | 4 |
| Максимальна робоча температура | 80 град. |
| Мінімальна робоча температура | 30 град. |
| Тип кришки | Знімна |
| Розташування | Настільне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1200 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Висота | 310 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 000 ₴








