Настільне холодильне обладнання в пріоритеті магазинів будь-яких форматів, відомо всім, що основна перевага їх полягає в мобільності під час перестановки або в разі виїзної торгівлі, а також компактності. Вітрина Дніпр — це аналог надійного українського виробника Росс. Вітрина в процесі діагностики майстром на складі працює в заданому заводському режимі. Що стосується проведених робіт, то був замінений механічний термостат на новий електронний контролер Eltehc. Агрегат працює дуже тихо. Корисна площа холодильної вітрини має розмір 910 х 370 мм. Головне те, що вона не потребує додаткового догляду, наприклад, періодичного чищення конденсатора тощо. Злив конденсату вітрини Дніпр розташований внизу під корпусом, за бажання можна під'єднати зливну трубку або ж просто підставити лоток як робиться це в подібних варіантах форматів цього обладнання. Спитуйте.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дніпро |
| Країна виробник | Україна |
| Розташування морозильної камери | Нижня |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 510 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Глибина | 790 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 000 ₴









