Пароконвект Coven TEC 6 надійна техніка. пароконвектом регулює час приготування, температуру приготування та подавання пари. Під'єднання 380 V, але є варіант під'єднання на 220 V, але водночас працює 1 тен нагрівання на верхньому рівні. Листи пароконвестомату GN 1/1 доступні в продажу. Вміщує 5 дек із відстанню 75 мм. між рівнями. Матеріал корпусу високоякісна харчова неіржавка сталь.Тип парозволоження інжекторний. Працює чудово та дуже простий у користуванні. Спитуйте.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Coven |
| Країна виробник | Італія |
| Номінальна споживана потужність | 7 кВт |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Харчова промисловість, Торгові магазини, Вулична торгівля |
| Вид обладнання | Пароконвектомат |
| Тип управління | Механічне |
| Тип пароутворення | Інжекторний |
| Кількість вентиляторів | 2 шт. |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Особливості | Можливість підключення до водопроводу, Обмежувач температури, Підсвічування, Регульовані ніжки, Ручна подача вологості, Таймер |
| Кількість рівнів | 5 |
| Деко | GN 1/1 |
| Габаритні розміри | |
| Загальна ширина | 730 мм |
| Загальна довжина | 830 мм |
| Загальна висота | 730 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 000 ₴








