
Фильтр смягчитель воды istruzioni di lavoro б/у
1 000 ₴
- В наявності
+380 (96) 077-27-76
Сергей- +380 (95) 203-36-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр пом'якшувач води istruzioni di lavoro професійний, виготовлений і призначений спеціально для промислового обладнання. Основне завдання такого фільтра збільшити працездатність обладнання з під'єднанням до водопроводу. Фільтр istruzioni di lavoro зменшує вироблення механічних і нагрівальних елементів під'єднаного до нього обладнання. Спитуйте.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Тип пом'якшувача води | Колонний |
| Використання | Для холодної води |
| Продуктивність | 1 куб.м/год |
| Об'єм завантаження | 8 л |
| Підключення до водопроводу | Так |
| Стан | Вживані |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Глибина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 000 ₴




