Розстібні шафки Unox на 8 декней розміром 380 х 460 мм. з витриманими нормативами за видачею максимальної точності температури та рівня вологості в об'ємі, що є основним з чинників роботи цієї техніки.
Щодо розстібних шаф то багато хто може сказати, що немає різниці якій марці він має бути, на що можна й посперечатися. Розстібні шафки в прямому застосуванні є для підготовки тіста перед його приготуванням, унаслідок чого Тісто збільшується в об'ємі та стає вдвічі/тричі більше. Кінцевий результат — це виріб, який має гарний вигляд, удвічі більший в об'ємі та смачніший, з чого збільшується оцінкова вартість продукції насамперед покупцем. Якість найбільш розстібної шафи не мало важливий чинник, адже чим якісніше ви придбаєте техніку, тим краще у вас будуть продукція. Спитуйте.
Щодо розстібних шаф то багато хто може сказати, що немає різниці якій марці він має бути, на що можна й посперечатися. Розстібні шафки в прямому застосуванні є для підготовки тіста перед його приготуванням, унаслідок чого Тісто збільшується в об'ємі та стає вдвічі/тричі більше. Кінцевий результат — це виріб, який має гарний вигляд, удвічі більший в об'ємі та смачніший, з чого збільшується оцінкова вартість продукції насамперед покупцем. Якість найбільш розстібної шафи не мало важливий чинник, адже чим якісніше ви придбаєте техніку, тим краще у вас будуть продукція. Спитуйте.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Unox |
| Країна виробник | Італія |
| Номінальна споживана потужність | 1.5 кВт |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Харчова промисловість, Торгові магазини, Вулична торгівля |
| Джерело живлення | Електрика |
| Тип управління | Механічне |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Кількість направляючих | 8 шт. |
| Максимальна робоча температура | 90 град. |
| Мінімальна робоча температура | 10 град. |
| Відносна вологість | 73 % |
| Вид обладнання | Розстоєчна шафа |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 500 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Висота | 980 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 000 ₴






