Один із найкращих варіантів для продажу та продовження термінів зберігання у свіжому стані виготовленої їжі фаст-фудів або бургерів — це теплова вітрина orest. Найвідповідніша для такого завдання саме ця позиція, тому що вона відкрита в доступі з обох боків, від продавця та покупця (це дуже зручно для огляду та вільного доступу до випічки). Умови зберігання готової їжі за температури не більш ніж 65 °C, оглядовість викладки на неіржавкій полиці під нахилом на два рівні, верхня полиця має підсвітку. Сама вітрина має вигляд як нова, працювала не довго. У своїй робочій сфері це найкращий сучасний варіант вітрини, який безсумнівно оцінить позитивним поглядом не тільки ваші працівники ну й покупці. Спитуйте.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Торгові магазини, Вулична торгівля |
| Вид обладнання | Теплова вітрина |
| Тип управління | Механічне |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Розташування | Настільне |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Кількість рівнів | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Висота | 730 мм |
| Технічні характеристики | |
| Номінальна споживана потужність | 66 кВт |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | 10 град. |
| Номінальна напруга | 220 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 000 ₴







