Пряме призначення морозильної вітрини Kifato зберігання з подальшою реалізацією сирого м'яса на викладці в пластикових ящиках або ж у гастрономічних ємностях, а також свіжої риби, селедки у відрах і подібних товарів. Вітрина чудово працює, вказаний діапазон робочої температури не критичний. Викладка вітрини всередині має довжину 1500 мм і ширину 720 мм. Італійська морозильна вітрина пройшла діагностику, сторонніх шумів не видає, з охолодження справляється добре. Спитуйте.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kifato MK |
| Країна виробник | Італія |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Торгові магазини, Вулична торгівля |
| Вид обладнання | Морозильна вітрина |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів, Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Призначення | Для десерту, Для молочних продуктів, Для морозива, Для м'яса, Для напоїв, Для піци, Для напівфабрикатів, Для риби, Для тіста |
| Максимальна робоча температура | 0 град. |
| Мінімальна робоча температура | 10 град. |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 600 Вт |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1600 мм |
| Ширина | 1100 мм |
| Висота | 1230 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня довжина | 1500 мм |
| Внутрішня ширина | 720 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 300 ₴









