Кондитерську холодильну вітрину Росс дуже легко переплутати з новою, стан її просто ідеальний, працює відповідно чудово, як годинники, виїзна шухлядка розмірами 850 х 1000 мм ходить добре, плавно, ущільнювач, шторки нові. Верхня поличка завширшки 200 мм, але за бажанням її можна замінити на полицю завширшки 400 мм, або ж поставити поруч ще одну таку саму. Вітрина кондитерська сучасного зразка, важливе те, що вона має динамічне охолодження, сам вентилятор є під шухлядкою, також як випарник. Абсолютно жодних вад кондитерська вітрина Росс не має хоч і б/у Спрашуйте.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | РОСС |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Торгові магазини, Вулична торгівля |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Призначення | Для десерту, Для молочних продуктів, Для напоїв, Для піци, Для салатів, Для сирів |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 320 Вт |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1300 мм |
| Ширина | 1150 мм |
| Висота | 1250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 300 ₴








