Вітрина б/у, але освіжена дорогими автомобільними фарбами, так що стан зовнішнє ні чим гірніше від заводського початкового, але навіть краще. Щодо холодильної системи, то там повний лад, після перевірки майстром, робили повторну діагностику та повну прогінку із заходом у тривалий режим охолодження, сторонніх шумів як від компресора, так і вентилятора не виявлено, охолоджує чудово. У вітрини замінені на нові частини, як-от ущільнювальна гумка на шухлядках, до них же виїзні та розсувні шторки з органічного скла. Як варіант продажу кондитерських виробів просто бездоганний. Рекомендуємо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mawi |
| Країна виробник | Польща |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Торгові магазини, Вулична торгівля |
| Максимальна робоча температура | 10 град. |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 585 Вт |
| Призначення | Для десерту, Для молочних продуктів, Для напоїв, Для піци, Для салатів, Для суші, Для сирів, Для фруктів, Для квітів |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1350 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Висота | 1380 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 500 ₴








