Вітрина підходить для багатьох товарів, зберігання і виставки їх у торговому залі під різний діапазон температурного режиму. Можна вважати вітрину універсальною, оскільки вона з легкістю опускає температуру до -2 °C і в ній можна зберігати м'ясо, рибу, а також гастрономічні товари. Але головним пріоритетом є її конфігурація, яка дає змогу використовувати її для риби на льоду. Внутрішня викладка (1700 х 530) мм. герметична зі зливом і до того ж під куполом скла, яке зберігає мерзлий лід на довше, ніж звичайна відкрита вітрина (риба на льоду). Холодильна вітрина з додатковим охолоджуваним боксом заввишки 31 см. ширина та довжина боксу 59 х 66 см. Працює чудово, охолоджує швидко й без ускладнень. Звоните.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Торгові магазини, Вулична торгівля |
| Вид обладнання | Морозильна вітрина |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Призначення | Для десерту, Для ковбасних виробів, Для молочних продуктів, Для м'яса, Для напоїв, Для піци, Для напівфабрикатів, Для риби, Для салатів, Для суші, Для сирів, Для тіста |
| Максимальна робоча температура | 0 град. |
| Мінімальна робоча температура | 8 град. |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 650 Вт |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1820 мм |
| Ширина | 920 мм |
| Висота | 1220 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня довжина | 1700 мм |
| Внутрішня ширина | 530 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 000 ₴







