Вітрина чудова в тому плані, що підходить для м'яса, риби та гастрономії, хоча вважається середньотемпературною, оскільки немає тенів танов відтайки, які зазвичай встановлюють в універсальні варіанти холодильного обладнання, але дуже потужна в охолодженні та може опускатися за температурою на 0 С. Холодильна гастрономічна вітрина має привабливий класичний вигляд і велику місткість як диспозиції, так і нижні бокси для зберігання. Самі бокси мають гарний критерій, температура там нижча на 2 °C, ніж на самій викладці. Польські холодильні вітрини славляться гарною якістю та зручністю в експлуатації. Спитуйте.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cold |
| Країна виробник | Польща |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Торгові магазини, Вулична торгівля |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Призначення | Для десерту, Для ковбасних виробів, Для молочних продуктів, Для м'яса, Для напоїв, Для піци, Для риби, Для салатів, Для суші, Для сирів, Для тіста |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Кількість секцій | 1 |
| Тип управління | Механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 600 Вт |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1800 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Висота | 1280 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня ширина | 640 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 500 ₴









