Стелажі з викладкою полиць завглибшки 600, 450 і 300 мм. Якість виготовлення чудова, стан так само майже ідеальний, свіжий. Стелажі підійдуть для зберігання й виставки, особливо в торговому залі будуть просто чудові. Кожна полиця стелажа ставиться під нахилом. Легко розбирається і складається, без єдиного болтика. Чудовий, найвідповідніший із варіантів покупців і хатнім господарям. Спитуйте.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид стелажа | Стелаж пристінний (односторонній) |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Максимальне навантаження на одну полицю | 80 кг |
| Тип полиць | Похилі, Прямі |
| Призначення стелажа | Для алкогольних напоїв, Для побутової хімії, Для галантереї, Для іграшок, Для косметики, Для непродовольчих товарів, Для взуття, Для овочів і фруктів, Для одягу, Для парфумерії, Для друкованої продукції (книги, журнали, газети), Для продовольчих товарів, Для спорттоварів, Для електропобутових приладів, Мультимедійний, Універсальний |
| Спосіб викладки товару | На полицях |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стелажа | 1000 мм |
| Глибина стелажу | 670 мм |
| Висота стелажа | 2200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴/пог.м






