Ідеальне поєднання форми каркаса під дуте фронтальне скло має дивовижний вигляд. Для повної довжини (1,54 м) вітрина має досить містку площу для реалізації товарів, ще більше місця мають охолоджувані бокси (під викладкою) вони слугують як сховище ротаційних товарів. Польська вітрина Mawi чудова в роботі. Була проведена діагностика майстром, працює тихо та бездоганно.На вітрині немає іржі, шторки встановлені нові з орг. Скло, ущільнювач на дверцятах (боксах) нове. Спитуйте, про вибір не пошкодуєте.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mawi |
| Країна виробник | Польща |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Торгові магазини, Вулична торгівля |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 550 Вт |
| Призначення | Для десерту, Для ковбасних виробів, Для молочних продуктів, Для м'яса, Для напоїв, Для піци, Для напівфабрикатів, Для риби, Для салатів, Для суші, Для сирів, Для тіста, Для фруктів, Для квітів |
| Кліматичний клас | SN |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип управління | Механічне |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1540 мм |
| Ширина | 1130 мм |
| Висота | 1280 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня ширина | 670 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид обладнання | Холодильна/морозильна вітрина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 500 ₴








