Купуючи морозильні скрині АНТ для зберігання або продажу продуктів, Ви забезпечуєте себе надійним помічником на довгі роки. Ларі марки АНТ входять до десятки найкращого морозильного обладнання, тому їх використовують і в магазинах, і у великих супермаркетах. Чудовий зовнішній вигляд дивовижний, у роботі тихий і ефективний. Велику роль у торгівлі відіграє банер, він освітлює товари та рекламує їх покупцеві, так ваш клієнт швидше зорієнтується у виборі та побачить більше товарів в асортименті. Спитуйте, телефонуйте, допоможемо підібрати вдаліший і відповідний варіант.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | АНТ |
| Країна виробник | Німеччина |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Торгові магазини, Вулична торгівля |
| Вид обладнання | Морозильний лар |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів, Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Призначення | Для молочних продуктів, Для морозива, Для м'яса, Для напоїв, Для піци, Для напівфабрикатів, Для риби, Для тіста |
| Максимальна робоча температура | -12 град. |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 400 Вт |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1750 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 1000 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 650 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальна робоча температура | -22 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 500 ₴








