Ларі АНТ завжди славляться чудовою якістю продуктивності холоду та довговічністю в роботі. Морозильні скрині цього виробника Ви можете натрапити у великих мережевих супермаркетах, їх купують тому, що вони дійсно виправдовують себе. Зручні в роботі, не витратні в обслуговуванні, а найголовніше не вимагають особливого догляду, наприклад, щомісячного чищення конденсатора. Не мають сторонніх запахів, не шумні, свіжі, на вигляд дуже показні. Підсвітка ларей знімна, під'єднується окремо від мережі 220 В. Оглядово освітлює не тільки внутрішній об'єм, який становить 650 літрів, але й фасадний банер, де може бути ваша реклама. Об'єми є й більше. Спитуйте.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | АНТ |
| Країна виробник | Німеччина |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Торгові магазини, Вулична торгівля |
| Вид обладнання | Морозильний лар |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів, Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Призначення | Для молочних продуктів, Для морозива, Для м'яса, Для напоїв, Для піци, Для напівфабрикатів, Для риби, Для тіста |
| Максимальна робоча температура | -12 град. |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип управління | Механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 400 Вт |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1750 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 1010 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня довжина | 1620 мм |
| Внутрішня ширина | 610 мм |
| Об`єм | 650 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальна робоча температура | -24 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 500 ₴








