Гарний помічник із надійною продуктивністю холоду у цілком показному стані для виставки його в торговому залі в перші ряди покупця позитивом відтінків океану. Шафка холодильна пройшла якісну діагностику та був перепровірений на продуктивність, нарекань немає і бути не може, працює чудово та водночас досить тихо. Спитуйте, техніка гідна вашого закладу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість компресорів | 1 |
| Тип управління | Механічне |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1970 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 610 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Інтер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 000 ₴






